Святослав Сигін
Рейтинг
+120.72
Сила
321.08

Святослав Сигін

s-syhin

avatar
А чого варта «Наша піцца» Чинуша! Кожного разу на Комарова бачу інших піцциола, відповідно кожного разу й якість інша. Взагалі та піцца не викликає бажання її скуштувати.
avatar
Та десь у якійсь мірі так… Або, скоріше, жалко людей, які любили ці заклади, але більше туди не навідаються. Гарні вони все ж таки були!
avatar
Дякую, пане Михайло! Ви кажете абсолютну правду!
avatar
Ну, а чого тут ся бояти??? Правду кажу, тому страху немає. Просто ковбасить це все, ніяка сволота із цих зажраних гадів «від спорту» не робить нічого для розвитку самого спорту.
І про Вадіма Зайця правда. В цій ситуації мене дратує те, що провідником владних спорт-старперів став Мазурашу, який ніби то позиціонує себе як великий захисник спорту.
avatar
Ну, не дуже апетитна історія. Втім, у Чернівцях достатньо закладів, де можна скуштувати нормальну піццу!
avatar
Володимире, вибачте! Ми з вами, напевно, просто неправильно зрозуміли одне одного. Справа, звичайно, в усіх, але нинішня зима є просто жахливою відповідно до бездарної влади міста
avatar
Чистив. І не тільки біля оселі. Разом із сусідами вулицю чистили. А ви, Володимире, теж чистили??? І чого ж ви так захищаєте МР? Зацікавлені?
avatar
Справа у тому, що, наскільки мені відомо, горезвісний роботодавець має зв'язки серед представників силових структур і серед авторитетів злочинних угрупувань…
avatar
можна подумати, шо футболки чи шось інше із символікою команди не купували би! магазин сто відсотків окупився б за рік максимум!
avatar
Чомусь така залежність особисто в мене виникає час від часу, напливами. Буває, майже тиждень не користуюся інтернетом, або заглядаю суто по справах. А буває, по кілька днів поринаю в нього. Навіть не знаю чому так…
avatar
Яке відчуття? Щось схоже на прилив сил, настрій покращується, коли погода погана, але деколи від зайвого шматка шоколаду може навіть запаморочитися в голові. Тому все добре в міру!.. Вражаюча взаємодія шоколаду із морозивом — це щось фантастичне!
avatar
Жінки у спорті — великий плюс! Завжди із задоволенням дивлюся жіночі змагання і завжди виникає відчуття поваги до них та захоплення майстерністю дівчат, їх цілеспрямованістю та внутрішньою силою!
Проте не погоджуюсь із твердженням «А дівчата-спортсменки зробили свій вибір. і вони народжують гарних дитяток ». Через отримані свого часу травми, перевантаження, дієти, вживання різноманітних препаратів багато хто з жінок-спортсменок, які професійно займалися спортом, не можуть народжувати дітей — будь то гімнастки, футболістки чи боксерки. А приведена у приклад Мерлені чи Клочкова — скоріше виключення із правил.
avatar
Якщо чесно сказати, то в цій державі важко працювати на 100% прозорим. Та й не варто. Допомоги, податкових канікул — НУЛЬ, тільки палки в колеса та безліч служб, які запускають руки до кишені підприємця. Тому більшість мусять «хімічити», а в тих умовах, що склалися, тим більше. Підприємництво зараз схоже на полювання в джунглях: або полюєш ти, або полюють тебе ;)
avatar
Як на мене, День Святого Валентина — одне з найінтригуючих та найцікавіших свят. Свято, яке дарує безліч позитивних емоцій тим, хто кохає та самі є коханими. Свято FOREVER!!!
avatar
Якщо користуватися такими методами, до яких прибігають розвинуті іноземці, то більшість наших чоловіків були б засуджені, й неодноразово. ;)
Цікаво, чи є в українському законодавстві статті, які передбачають покарання за сексуальні домагання до дружини/чоловіка? Треба буде подивитися про всяк випадок…
avatar
Так в тому то й справа, що в деяких випадках ДУЖЕ потрібна саме готівка!
А на рахунок Приватбанку я з вами згідний. Потрібно перебазовуватися на Приват, оскільки спектр послуг у ньому значно ширший. Та й відділення працюють постійно, навіть під час вихідних.
avatar
Напевно, все добре в міру. Наскільки мені відомо, є багато людей, які відчувають, чи є причини для ревнощів, чи ні. Зпрацьовує «шосте відчуття». А ревнощі завжди і до всього — безперечно ДІАГНОЗ. Невтішний!!!
avatar
Додам і свої п'ять копійок. А про теніс теж не забуваємо. Одна ракетка чого вартує. А якщо погодинно оплачувати послуги тренера, то мріяти потрібно як мінімум про рейтинг АТР. Відповідно до витрачених коштів!!!)
avatar
От-от, останній коментар влучив у яблучко! Немає різниці, яке саме дійство відбувається на фото. В будь-якому випадку схоже на політичних «телезірок»
avatar
Якась дуже знайома жіночка біля цього мордатого сараки!)
А так Всі вони, депутати, однакові: жадібні, продажні, безпринципні! І цей дядько на фото також.