Про наболіле

Деякі дворики у старій частині міста Чернівці перетворилися на довільні склади вторинної сировини. Зрозуміло, що сьогодні, в цей складний час, людям важко виживати при безгрошів'ї. мізерних зарплатах і пенсіях. Особливо це стосується, звичайно ж, пенсіонерів. Багато хто з них мусить ходити по місту, шукати щось в альтфатерах, збирати макулатуру, поліетилен, металолом чи склотару. Це все зрозуміло, і нічого соромного тут немає.

Та справа в іншому. Збирання і виживання — це одне, а от складування у дворах, де є інші люди, більше того — маленькі діти — це вже інше. Чому хтось має затикати носа від смороду вторсировини, а влітку, коли у кожного в квартирі немає чим дихати, необхідно закупорювати вікна та кватирки? Цікаво, як із цим боротися і куди дивиться санепідемстанція в той час, як антисанітарія просто пашить в обличчя?
До того ж маленькі діти, граючись на подвір'ї, хапаються руками за цей бруд, а потім цими ж рученятами щось ідять...

Агов, місто та країнопокращувачі, де ж ви? Невже не вистачає додати людям до тих пенсій, щоби вони не повинні були «шляться по помойкам и искать себе пропитание»? (цитата з безсмертного «Собачого серця»)

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте